Het team van IKC De Lindelaar

2021-2022

Directeur
Valentine de Ruyter – Valentine.de.Ruyter@kitsprimair.nl
Bij afwezigheid van de directeur is Yvo Holwerda aanspreekpunt 

Kinderopvang
Carmen Pol – carmen.pol@kitsprimair.nl
Suzanna Veen – suzanna.veen@kitsprimair.nl
Marjan de Vries – marjan.de.vries@kitsprimair.nl
Patty Wielink – patty.wielink@kitsprimair.nl
Susanne van Wijngaarden – susanne.van.wijngaarden@kitsprimair.nl

Groep 1a/2a
Marieke Nederhoed – marieke.nederhoed@kitsprimair.nl 
Marieke is tevens coördinator onderbouw
Jantina Kuipers – jantina.kuipers@kitsprimair.nl

Groep 1b/2b
Andrea Bakker – andrea.bakker@kitsprimair.nl
Mariska Kerssies – mariska.kerssies@kitsprimair.nl

Groep 1c/2c
Madelon Venema – madelon.venema@kitsprimair.nl
Marith Smits – marith.smits@kitsprimair.nl

Groep 3
Esther Veenstra – esther.veenstra@kitsprimair.nl
Mirjam Kooning – mirjam.kooning@kitsprimair.nl

Groep 4
Merle Soute – merle.soute@kitsprimair.nl
Aaltje Mulder – aaltje.mulder@kitsprimair.nl

Groep 4/5
Wilma van Veen – wilma.van.veen@kitsprimair.nl
Marjolein Lunenborg – marjolein.lunenborg@kitsprimair.nl

Groep 5
Anita van Wijk – anita.van.wijk@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 6a
Nienke Botterblom – nienke.botterblom@kitsprimair.nl
Annemiek Vorsteveld – annemiek.vorsteveld@kitsprimair.nl

Groep 6b
Gerco Oosting – gerco.oosting@kitsprimair.nl 

Groep 7
Yvo Holwerda – yvo.holwerda@kitsprimair.nl
Yvo is tevens coördinator bovenbouw
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Groep 7/8
Karin Boers – karin.boers@kitsprimair.nl
Annemiek Vorsteveld – annemiek.vorsteveld@kitsp

Groep 8
Claudia Bel –  claudia.bel@kitsprimair.nl
Aly Diphoorn – aly.diphoorn@kitsprimair.nl

Intern Begeleiders
Nicole de Groot – nicole.de.groot@kitsprimair.nl 
Marjan Hulzebosch – marjan.hulzebosch@kitsprimair.nl

Aandachtsfunctionaris
Nicole de Groot
Marjan Hulzebosch 

Leerkrachten

Het onderwijs voor een groep wordt – indien mogelijk – verzorgd door één of twee vaste leerkrachten. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, wordt de groep begeleid door een invalleerkracht. 
De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of, indien u langer tijd nodig denkt te hebben, een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. U kunt altijd mailen met de leerkrachten. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, dan altijd naar beide leerkrachten mailen.
Leerkrachten proberen zoveel mogelijk door scholing op individueel en/of op teamniveau op de hoogte te blijven van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button